MAIG 2022

 

1 diumenge    

STA. PERPÈTUA DE MOGODA

11h i 16h – Bosc de la Torre

Aplec

Programa

 

6 divendres

BARCELONA

10:45h – Pl. de la Catedral

Cloenda “El País a l’Escola”

 

7 dissabte

BARCELONA

18h – Pl. Joanic

Aplec de Gràcia

 

8 diumenge    

CALDES DE MALAVELLA

11h i 16h

Parc de la Sardana

Aplec

Programa

14 dissabte

MAÇANET DE LA SELVA

18h – Pl. de l’Església

Ballada  

Programa

 

15 diumenge

FIGUERES

10:30h i 16:30h – Rambla

Aplec

Programa

 

21 dissabte

BARCELONA

12h – Pl. Joaquim Serra (Nou Barris)

Ballada

Programa

 

22 diumenge

SANT FELIU DE GUÍXOLS

10:30h i 16:30h – Carpa del Guíxols Arena

Aplec

Programa

 

28 dissabte

SABADELL

11:30h – Pl. Doctor Robert

Ballada 

Programa

 

28 dissabte

CALDES DE MONTBUI

18h – Parc de l’Estació

Aplec

 

29 diumenge

GIRONA

10:30h i 16h – Parc del Migdia

Aplec

Programa

 

31 dimarts

BARCELONA

19h – Palau de la Música

Cicle “Tardes al Palau” – Concert commemoratiu del 60è aniversari de la mort d’Eduard Toldrà

Programa
Entrades

Orig Portada Digipack Triptic de records OK.jpg
JUNY 2022

 

4 dissabte

VENTALLÓ

matí - Finca l’Olivar

Acció amb Pascal Comelade a la inauguració de la Cripta de l'Olivar d'Enric Pladevall

 

4 dissabte

CALELLA

18h – Passeig Manuel Puigvert

Concert

Programa

 

4 dissabte

CALELLA

21h – Passeig Manuel Puigvert

Ballada

Programa

 

5 diumenge

EL VENDRELL

19h – Rambla

Ballada 

Programa

 

6 dilluns    

TONA

12h – Pl. Major

Ballets amb l’Esbart Dansaire Castell de Tona

 

6 dilluns

TONA

16:30h - Castell

Aplec

 

11 dissabte

BARCELONA

18h – Pla de la Catedral

Aplec 

Programa

 

12 diumenge

BARCELONA

11:30h – Pl. Eivissa (Horta)

Ballada

Programa

 

12 diumenge

PALAU-SOLITÀ I PLEGAMANS

17:30h – Pl. de la Vila

Aplec

 

16 dijous

BARCELONA

19h – Pl. Sant Jaume

Ballada de Corpus

 

17 divendres

BARCELONA

19h – Jardins de Can Brasó

Ballada Festa Major de la Vall d’Hebron

 

18 dissabte

SANT LLORENÇ D’HORTONS

16h i 22:30h – Pl. Europa (Poliesportiu)

Aplec

 

19 diumenge

BARCELONA

11:15h – Pla de la Catedral

Ballada Diada Universal de la Sardana

 

19 diumenge

TARADELL

16:30h – Bosc del Pujoló

Aplec

 

23 dijous

BARCELONA

17h – Pl. Sant Jaume

Arribada Flama del Canigó

 

25 dissabte

ROSES

22h – Pl. Catalunya

Ballada

 

26 diumenge

CORNELLÀ DE LLOBREGAT

11h i 16:30h – Parc de Can Mercader

Aplec

 

29 dimecres

SANT CUGAT DEL VALLÈS

18:30h – Pl. Monestir – Seguici i Ball del Paga-li Joan 

 

29 dimecres

SANT CUGAT DEL VALLÈS

22h – Pl. de l’Om

Concert amb la Coral “La Lira”

 

30 dijous

CALAFELL

20h – Platja

Ballada